Krutý zákon - První vlastně druhé setkání

11. únor 2015 | 18.33 |

 Tak konečně tu je další kapitola xD já vím já vím. Slibovala jsem ji dřív, ale nějak mě sklátila nemoc ._. ty angíny jsou děsné. Ale konečně to mám dopsané. :3 Takže tokové to volejme sláááva a radujme se ona to udělala XDDD. Po dnešní přednášce přemýšlím jestli jsem jenom tak líná nebo jestli trpím prokrastinací :D. 

P.S. Jelikož je to tak krátké tak brzo bude další díl ;)

"Ryuu-senpai, tady máte její číslo. Každopádně vypadá to, že je zde přítomná jen občas." Oznámil jsem klidně. Viděl jsem, jak se mu rozzářili oči. Podal jsem mu tedy papírek s číslem. "Opravdu jste velice dobrá organizace." "Snažíme se." Odvětil jsem klidně a odešel. Mobil pro Marise jsem měl v bundě. Schoval jsem se a zapnul ho. Už jsem měl nepřijatý hovor a další volal. Zvedl jsem to. "Prosím?" Zeptala jsem se sladce, "Marise ahoj, tady Ryuu, chci se s tebou setkat." Dělala jsem, že přemýšlím. "Dobře." Vypadalo to, že si prudce oddechnul. "Tak zítra v 6 před Kinem tím studentským" "Jistě, budu tam." Típl jsem to a odešel do třídy

V 6 hodin jsem už stála před kinem, Ryuu zrovna přicházel s úsměvem ke mně. "Hned mě s pozdravem vlepil i pusu na tvář." Zrudla jsem. Moc mu to slušelo. Měl na sobě černou bundu a džíny, vlády mu házeli černé odlesky. Já jsem měla bílé šaty kontrastující se mými vlásy, tady parukou. Chytl mě za ruku vedouc mě k restauraci naproti kina. Bylo to příjemné, jídlo dobré. Nikdy jsem se necítila víc jako žena než v tuhle chvíli s jeho malými pozornostmi a lehkými doteky. Byly jsme spolu dlouho, velice dlouho. Doprovodil mě až k bytu načež mi věnoval sladký polibek na rty. Byl to jako nádherný sen.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře